Sarah: “Hij vertelde het Evangelie zoals ik het nog nooit had gehoord”

Sarah is onderdeel van de Grace and Truth gemeente in Gedera. Ze vertelt over haar bekering en haar leven als Messiasbelijdende Jood:

“Als ik het Oude en Nieuwe Testament las, kwamen er altijd veel vragen in mij naar boven. Ik ging in discussie met mijn leraren en wilde weten wat wel en niet waar is. Toen ik 18 jaar was, ging ik naar Bijbelstudie. Onze rabbi – de voorganger van onze Messiaanse synagoge – wilde mij de kern van de Bijbel nog een keer uitleggen. Ik kende het al jaren, maar hij vertelde het Evangelie zoals ik nog nooit had gehoord. Ik kreeg de gedachte in mijn hoofd: zo leef jij nu ook. Ik geloofde en sindsdien groei ik nog dagelijks in mijn geloof.”

Tekst loopt door onder de foto

Hoe ervaart zij het Messiaanse bestaan in Israël? “Het is niet makkelijk. Ik voel me vaak afgewezen door de Joodse gemeenschappen. En onbegrepen. Het is een reis om te omarmen dat ik een Joodse gelovige ben, maar ik mag onderdeel zijn van Gods familie. Dit is hoe ik ben.”

Stichting Steun Messiasbelijdende Joden ondersteunt de Messiasbelijdende Joden en gemeenten in Israël, waaronder deze Grace and Truth gemeente in Gedera. Word hier donateur en ontvang gratis ons magazine Immanuël.